Collection: Miscellaneous

16 products
  • Flinders Breadboard - Large Rect
    Regular price
    $99.00
    Sale price
    $99.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CHILDREN'S STOOLS
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Drum - Natural
    Regular price
    $790.00
    Sale price
    $790.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Drum - Black
    Regular price
    $790.00
    Sale price
    $790.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Temple Jar
    Regular price
    $450.00
    Sale price
    $450.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Elm Bucket
    Regular price
    $195.00
    Sale price
    $195.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Logs
    Regular price
    $199.00
    Sale price
    $199.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jute Rug 3 Sizes - Chocolate
    Regular price
    from $350.00
    Sale price
    from $350.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dobby Weave Throw
    Regular price
    $99.00
    Sale price
    $99.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flinders Breadboard - Small Rect
    Regular price
    $69.00
    Sale price
    $69.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flinders Breadboard - Round
    Regular price
    $99.00
    Sale price
    $99.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flinders Breadboard - Square
    Regular price
    $69.00
    Sale price
    $69.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Children Chair
    Regular price
    $90.00
    Sale price
    $90.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger Jar
    Regular price
    $199.00
    Sale price
    $199.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Original Chinese Screens
    Regular price
    $390.00
    Sale price
    $390.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice Measures
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out